Uuendatud Boonusklubi

Hesburgeri Boonuskaart on nüüd veelgi ägedam. Nimelt tegime soodustuste teenimise varasemast tunduvalt lihtsamaks. Edaspidi saad oma Boonuskaardiga iga vähemalt 5-eurose ostuga ostule lisaks väikese kohvi, tee või kakao!

Kõlab hästi, eks ole? Ja maitseb ka. Tule uute soodustustega sööma ja kontrolli kassas oma liikmetaset.

Kui oled Gold- või Platinum-tasemel, ootab ees muidki hõrgutisi:

• Gold-liikmetele iga vähemalt 5-eurose ostu korral kauba peale väike kohv, tee või kakao ja väike jäätis või doonits või majonees.

• Platinum-liikmetele iga vähemalt 5-eurose ostu korral kauba peale suur kohv või suur tee ja jäätis või doonits või majonees.

Uutele tasemetele pääseb lihtsamini kui varem!

Samal ajal lihtsustasime ühelt tasemelt järgmisele tõusmist. Gold-tasemele saab nüüd ostes kahe järjestikuse kalendrikuu jooksul vähemalt 90 euro eest ja Platinum-tasemele ostes kahe järjestikuse kalendrikuu jooksul vähemalt 180 euro eest. Ära siis unusta kassas oma kaarti näidata!

Kõiki praeguse liikmetaseme soodustusi saad nautida oma praeguse Boonuskaardiga. Lisaks saad, nagu ennegi, kuu boonuspakkumise ja 2‒5% boonust Hesburgeris tehtud ostudelt. Lisainfot igakuisel ostusummal põhineva boonuse kohta leiad siit.

Kas kaotasid oma kaardi ära?

Pole midagi! Telli tasuta uus kaart ja uuenda samal ajal oma andmeid Boonusklubi minu andmed-rubriigis. Kontrolli, kas oled lubanud endale saata reklaami ka meili ja SMSi teel, nii saad ka üllatuspakkumisi!

Sisestame uued tasemesoodustused 1.6.2015 Boonusklubi reeglitesse. Uute reeglitega saab tutvuda siin.