Töötaja lugu #6

Hesburgeri-töö sobib suurepäraselt ka kooli kõrvalt tegemiseks!

Elisa töötab Jõhvi Hesburgeris alates 2017. aasta augustist. Ta otsis endale tööd, mida saab teha osaajaga õpingute kõrvalt ning sellist võimalust pakkus Hesburger. Sarnaselt paljudele teistele Hesburgeri töötajatele tuli ka tema kiirtoidurestorani tööle nii, et tal varasemaid kogemusi sellelt alalt polnudki. “Mul oli ainult soov töötada ning sellest juba piisas. Mind õpetati töö käigus välja ja tagantjärele vaadates olen väga õnnelik, et tulin seda tööd proovima,” ütleb Elisa.

Ta kiidab oma töökaaslasi, kes on kõik särasilmsed ja väga toetavad. Elisa sõnab, et just tänu sellele on ta ise Hesburgeris töötatud aja jooksul õppinud inimestega paremini suhtlema ning samuti on töö õpetanud teda üles näitama tähelepanelikkust. Töö kiirtoidurestoranis on kiire ja nii mõnigi kord tuleb lahendada keerulisi olukordi, kuid kõige sellega hakkama saamine kulub ära igas elusituatsioonis, leiab Elisa.

Elisa julgustab noori Hesburgerisse tööle tulema: pole vaja muretseda, kui sul pole eelnevat töökogemust! “Kui on soov siin töötada, siis kõik vajalikud oskused õpitakse juba töö käigus. Meil on tööl hästi erinevad inimesed ja meid kõiki ühendab see, et saame omavahel hästi läbi ning oleme väga abivalmid,” sõnab ta. “Samuti meeldib mulle selle töö juures ka see, et mul jääb aega isiklikuks eluks ning spordiharrastusteks.”

 

 

27.12.2019