Toiteväärtuste tabel

Hesburgeri veebilehel olev toote info põhineb pakkujatelt saadud tootekirjeldustel. Eriline ettevaatlikkus ja hügieeni järgimine käib toodete valmimisega kaasas, et olla sobiv allergikutele või erimenüü järgijatele. Kuigi restoranidel on ühesugused köögiseadmed kõigi toodete valmistamiseks, on oht mustuse sattumiseks toodetesse.

Hesburgeri restoranides praetakse kõik tooted õlis. Samuti võib õlis valmistada kana, röstkartulit, sojapulki, sibularõngaid, nuggeteid ja friikartuleid. Hesburgeri veiseliha pihvid küpsetatakse grillil, mida kasutatakse ka sea filee ja seapeekoni valmistamiseks.

Soovitame enne tellimuse esitamist kõigil allergilistel või erimenüüd järgivatel klientidel tooteinfo üle vaadata. Tooteinfo vahetub vastavalt koostisosade muutustele. Uuendatud tooteinfo on alati kättesaadav meie interneti lehel. Küsimuste tekkimisel menüü või toiduainete osas soovitame ühendust võtta arstiga.

mi = Piimavalk, nu = pähklid, fi = kala, gl = gluteen, ce = seller, mu = sinep, so = soja, eg = muna, la = laktoos, se = seesamiseemned

HOMMIKUPALA igal hommikul alates 08.00 kuni 11.00

Toodeenergiat/kJenergiat/kcalrasva/gsüsivesikuid/gsuhkur/gproteiini/gsoola/gminufiglcemusoeglase
Hommikupala burger1 98847528,529,03,726,21,8
Soe hommikupala võileib1 55837221,727,72,817,41,5
Hommikupala tortilla2 19152336,035,53,617,32,0
Rukkivõileib1 62438719,531,14,320,22,2
Röstkartul8532039,028,50,82,20,7
Röstitud müsli maasikate ja jogurtiga9162189,025,413,98,50,2

HAMBURGERID

Toodeenergiat/kJenergiat/kcalrasva/gsüsivesikuid/gsuhkur/gproteiini/gsoola/gminufiglcemusoeglase
Hesburger2 83667743,044,08,428,32,4
Megaburger4 4761 06772,758,19,941,83,2
Peekoniburger3 03172347,242,96,629,72,7
Topelt-juustuburger2 24153531,434,17,627,82,4
Juustuburger1 65739521,433,16,916,61,6
Hamburger1 48135318,132,66,414,11,2
Kebabiburger3 23577451,343,54,225,23,0
Arizona burger2 94870343,152,48,223,52,3
Rukkifileeburger2 47759131,340,25,721,92,1
Kanaburger2 83667742,252,66,320,82,5

Tortillad

Toodeenergiat/kJenergiat/kcalrasva/gsüsivesikuid/gsuhkur/gproteiini/gsoola/gminufiglcemusoeglase
Kanatortilla2 33555734,834,42,824,74,0
Sojatortilla2 83467744,045,63,720,43,3

FRIIKARTULID

Toodeenergiat/kJenergiat/kcalrasva/gsüsivesikuid/gsuhkur/gproteiini/gsoola/gminufiglcemusoeglase
Friikartulid1 16827912,438,11,03,70,9
Suured friikartulid1 68740217,955,01,55,31,3

Salatid

Toodeenergiat/kJenergiat/kcalrasva/gsüsivesikuid/gsuhkur/gproteiini/gsoola/gminufiglcemusoeglase
Kanasalat1 08025712,35,34,029,23,4
Soe kanasalat1 33731917,417,04,521,82,5
Burgersalat1 48435424,25,44,526,42,1
Soe sojasalat1 14127213,317,54,716,01,4
Minisalat75180,22,12,01,00,0
Porgandid109260,24,84,60,50,0
Krutoonid385923,612,30,42,20,1
Kukkel6531562,425,91,86,40,6

ERITOOTED

Toodeenergiat/kJenergiat/kcalrasva/gsüsivesikuid/gsuhkur/gproteiini/gsoola/gminufiglcemusoeglase
Nuggetid 4 tk + kaste99423714,118,00,09,91,1
Nuggetid 6 tk + kaste1 49135621,126,90,014,91,7
Nuggetid 9 tk + kaste2 23753431,740,40,022,42,6
Sibularõngad 5 tk + kaste8071928,822,84,43,51,1
Sojapulgad + kaste90121511,712,30,912,71,2
Kanakorv3 10874237,281,92,019,63,3

KASTMED

Toodeenergiat/kJenergiat/kcalrasva/gsüsivesikuid/gsuhkur/gproteiini/gsoola/gminufiglcemusoeglase
Paprikamajonees1 15727630,00,90,40,60,3
Kurgimajonees90121522,32,71,50,90,2
Tšillimajonees79919120,02,60,60,40,4
Karrimajonees87420921,33,51,80,70,2
Caesari kaste45810910,33,72,00,40,4
Küüslaugukaste80219219,24,53,00,10,2
Lahja majakaste5221258,711,311,00,40,3
Magushapu dipikaste192461,48,08,00,20,5
BBQ dipikaste160380,18,97,50,40,5
Ketšup95230,15,24,30,30,3
Sinep142341,34,63,30,90,2

JOOGID

Toodeenergiat/kJenergiat/kcalrasva/gsüsivesikuid/gsuhkur/gproteiini/gsoola/gminufiglcemusoeglase
Coca-Cola / 0.25l4401050,026,526,50,00,0
Coca-Cola / 0.4l7041680,042,442,40,00,0
Coca-Cola / 0,5l8802100,053,053,00,00,0
Coca-cola zero / 0,25 l300,00,00,00,10,0
Coca-cola zero / 0,4 l510,00,00,00,20,0
Coca-cola zero / 0,5 l610,00,00,00,20,1
Fanta / 0,25 l4501070,026,526,50,00,0
Fanta / 0,4 l7201720,042,442,40,00,0
Fanta / 0,5 l9002150,053,053,00,00,0
Sprite / 0,25 l293700,016,516,50,00,0
Sprite / 0,4 l4681120,026,426,40,00,0
Sprite / 0,5 l5851400,033,033,00,00,0
Cappy apelsinimahl (0,33 l)6631550,037,037,00,00,0
Cappy õunamahl (0,33 l)6731580,036,036,00,00,0
Cappy multivitamiinimahl (0,33 l)6801620,038,038,00,00,0
Virsikumaitseline jäätee1456100,034,034,00,00,0
Tsitrusemaitseline jäätee6101450,031,531,50,20,1
Sidrunimaitseline jäätee6651600,037,037,00,00,0
Bonaqua karboniseeritud000,00,00,00,00,0
Bonaqua karboniseerimata000,00,00,00,00,0
Põltsamaa ōunajook414980,024,424,40,00,0
Maasika piim5721363,022,022,05,60,2

SMUUTID JA PUUVILJAJOOGID

Toodeenergiat/kJenergiat/kcalrasva/gsüsivesikuid/gsuhkur/gproteiini/gsoola/gminufiglcemusoeglase
Mango-pirni smuuti9362236,530,829,49,00,3
Maasika-banaani smuuti8211966,423,421,89,50,3
Marjade ja banaani smuuti9172186,427,224,69,60,3
Mango-pirni puuviljajook8932100,348,346,90,80,0
Maasika-banaani puuviljajook7771830,140,939,31,20,0
Marjade ja banaani puuviljajook8732050,244,742,11,40,0

MAGUSTOIDUD

Toodeenergiat/kJenergiat/kcalrasva/gsüsivesikuid/gsuhkur/gproteiini/gsoola/gminufiglcemusoeglase
Vaniljejäätis9952378,234,99,06,10,2
Maasikajäätis1 1342719,041,615,76,10,2
Šokolaadijäätis1 25429911,642,314,26,60,3
Karamellijäätis1 28730710,546,519,26,80,3
Vaniljejäätis minivahvlis4491073,915,62,92,90,1
Maasikajäätis minivahvlis5881404,622,39,62,90,1
Šokolaadijäätis minivahvlis7081697,323,08,03,40,2
Karamellijäätis minivahvlis7411776,227,213,03,60,1
Mustika-toorjuustumuffin1 88745121,258,934,35,50,6
Kolme šokolaadi muffin2 02648421,963,042,05,30,5
Õunakook jäätisega1 05225112,630,413,63,80,2

Keerisjäätised

Toodeenergiat/kJenergiat/kcalrasva/gsüsivesikuid/gsuhkur/gproteiini/gsoola/gminufiglcemusoeglase
Keerisjäätis šokolaadikommidega1 21729112,139,418,75,80,2
Vaarika-pirni keerisjäätis1 0542518,438,619,25,20,2
Keerisjäätis Soolase karamelliga1 1792819,244,024,05,50,4
Keerisjäätis Cola ja šokolaadiga1 1162669,839,118,45,50,2

JÄÄTISEKOKTEILID

Toodeenergiat/kJenergiat/kcalrasva/gsüsivesikuid/gsuhkur/gproteiini/gsoola/gminufiglcemusoeglase
Vanilli-jäätisekokteil1 47635314,644,412,411,10,4
Maasika-jäätisekokteil1 85344116,462,430,411,20,4
Šokolaadi-jäätisekokteil2 05548920,564,032,012,20,4
Banaani-jäätisekokteil1 91945716,965,333,311,10,4

kuumad joogid

Toodeenergiat/kJenergiat/kcalrasva/gsüsivesikuid/gsuhkur/gproteiini/gsoola/gminufiglcemusoeglase
Kohv (200 ml)1640,00,00,00,00,0
Kakao (200 ml)331791,014,013,51,00,0
Cha orgaaniline tee (200 ml)410,00,00,00,00,0

mi = Piimavalk, nu = pähklid, fi = kala, gl = gluteen, ce = seller, mu = sinep, so = soja, eg = muna, la = laktoos, se = seesamiseemned