Toiteväärtuste tabel

Hesburgeri veebilehel olev toote info põhineb pakkujatelt saadud tootekirjeldustel. Eriline ettevaatlikkus ja hügieeni järgimine käib toodete valmimisega kaasas, et olla sobiv allergikutele või erimenüü järgijatele. Kõik restoranis valmistatavad tooted tehakse samas köögiruumis, mistõttu on võimalik ristsaastumise oht.

Kõiki fritüüritavaid tooteid (kala, kana, sojapulki, köögiviljapihve, sibularõngaid, nagitsaid ja friikartuleid) võidakse küpsetada samas õlis. Hesburgeri veiseliha pihvid küpsetatakse grillil, mida kasutatakse ka peekoni ja kana valmistamiseks.

Soovitame enne tellimuse esitamist kõigil allergilistel või erimenüüd järgivatel klientidel tooteinfo üle vaadata. Tooteinfo vahetub vastavalt koostisosade muutustele. Uuendatud tooteinfo on alati kättesaadav meie interneti lehel. Küsimuste tekkimisel menüü või toiduainete osas soovitame ühendust võtta arstiga.

mi = Piimavalk, nu = pähklid, fi = kala, mo = molluskid, gl = gluteen, ce = seller, mu = sinep, so = soja, eg = muna, la = laktoos, se = seesamiseemned

KAMPAANIAD

Toodeenergiat(kJ)energiat(kcal)rasva(g)süsivesikuid(g)Millest
suhkrud
(g)
proteiini(g)soola( g)minufiglcemusoeglase
Vegetaarne burger2 10350425,251,66,314,62,7
Bubble Tea passiooni7691833,230,930,87,50,3
Bubble Tea mustika7691833,230,930,87,50,3
Texas BBQ juustunagitsad 4 tk99322312,022,013,07,01,0

* Toode on saadaval kuni toorainet laos jätkub.

HOMMIKUPALA igal hommikul restorani avamisest kuni kella 12-ni

Toodeenergiat(kJ)energiat(kcal)rasva(g)süsivesikuid(g)Millest
suhkrud
(g)
proteiini(g)soola( g)minufiglcemusoeglase
Hommikupala peekonitortilla3 01372552,637,12,925,14,2
Hommikupala burger2 04248829,730,65,325,81,9
Hommikupala võileib1 61838722,929,64,617,01,6
Hommikupala omlett peekoniga2 00547931,127,32,721,93,3
Röstkartulid6681596,722,10,41,90,9

Hommikukohv 200 ml (must/ piimaga): 0,50 €*
*Igal hommikul restorani avamisest kuni kella 12-ni

HAMBURGERID

Toodeenergiat(kJ)energiat(kcal)rasva(g)süsivesikuid(g)Millest
suhkrud
(g)
proteiini(g)soola( g)minufiglcemusoeglase
Hesburger2 80167242,543,88,228,32,3
Megaburger4 4161 06071,858,510,041,93,2
Peekoniburger4 03996664,546,59,148,23,9
Topelt-juustuburger2 21953131,233,37,227,72,3
Juustuburger1 63639221,232,46,616,61,6
Hamburger1 46035017,931,96,114,11,2
Kebabiburger3 54284951,657,24,628,63,2
BBQ-burger3 10174141,259,814,130,83,6
Vegetaarne burger2 10350425,251,66,314,62,7
Krõbekana burger3 23077544,962,27,528,73,4
Kanaburger2 88169237,462,19,022,42,6

VEGETAARSED TOOTED

Toodeenergiat(kJ)energiat(kcal)rasva(g)süsivesikuid(g)Millest
suhkrud
(g)
proteiini(g)soola( g)minufiglcemusoeglase
Vegetaarne burger2 10350425,251,66,314,62,7
VEKE® Sojatortilla2 72265442,345,33,519,33,3
Friikartulid1 17228012,538,21,03,70,9
Suured friikartulid1 64539217,553,61,45,21,3
Soe VEKE® Sojasalat1 12926912,918,05,715,61,4
Minisalat111260,33,43,31,20,0
VEKE® Sojapulgad 4 tk + 1 kaste5501317,17,50,67,70,7
VEKE® Sojapulgad 6 tk + 1 kaste82619710,711,30,911,61,1
VEKE® Sojapulgad 9 tk + 2 kastet1 23929616,016,91,317,41,7
VEKE® Sojapulgad 15 tk + 3 kastet2 06549326,728,22,129,02,8
Sibularõngad 5 tk + kaste8071928,822,84,43,51,1

Kõiki fritüüritavaid tooteid (kana, sojapulki, köögiviljapihve, sibularõngaid, nagitsaid ja friikartuleid) võidakse küpsetada samas õlis. Hesburgeri veiseliha pihvid küpsetatakse grillil, mida kasutatakse ka peekoni ja kana valmistamiseks.

Tortillad

Toodeenergiat(kJ)energiat(kcal)rasva(g)süsivesikuid(g)Millest
suhkrud
(g)
proteiini(g)soola( g)minufiglcemusoeglase
Kanatortilla2 32856033,238,17,825,63,7
VEKE® Sojatortilla2 72265442,345,33,519,33,3

FRIIKARTULID

Toodeenergiat(kJ)energiat(kcal)rasva(g)süsivesikuid(g)Millest
suhkrud
(g)
proteiini(g)soola( g)minufiglcemusoeglase
Friikartulid1 17228012,538,21,03,70,9
Suured friikartulid1 64539217,553,61,45,21,3

Salatid

Toodeenergiat(kJ)energiat(kcal)rasva(g)süsivesikuid(g)Millest
suhkrud
(g)
proteiini(g)soola( g)minufiglcemusoeglase
Kreeka salat1 46334927,75,65,317,43,8
Kanasalat1 08725910,98,37,629,33,0
Soe kanasalat1 47135118,518,85,825,32,8
Burgersalat1 50636024,36,35,526,61,7
Soe VEKE® Sojasalat1 12926912,918,05,715,61,4
Minisalat111260,33,43,31,20,0
Krutoonid385923,612,30,42,20,1

NÄPUTOIT

Toodeenergiat(kJ)energiat(kcal)rasva(g)süsivesikuid(g)Millest
suhkrud
(g)
proteiini(g)soola( g)minufiglcemusoeglase
Kananagitsad 4 tk + kaste8221958,918,90,09,71,3
Kananagitsad 6 tk + kaste1 32331514,430,40,015,62,1
Kananagitsad 9 tk + kaste1 98547321,645,50,023,43,2
Kananagitsad 15 tk + 3 kastet3 08973633,670,80,036,34,9
Krõbe kanafilee 2 tk + kaste8702089,313,80,917,21,6
VEKE® Sojapulgad 4 tk + kaste5501317,17,50,67,70,7
VEKE® Sojapulgad 6 tk + kaste82619710,711,30,911,61,1
VEKE® Sojapulgad 9 tk + 2 kastet1 23929616,016,91,317,41,7
VEKE® Sojapulgad 15 tk + 3 kastet2 06549326,728,22,129,02,8
Sibularõngad 5 tk + kaste8071928,822,84,43,51,1

KASTMED

Toodeenergiat(kJ)energiat(kcal)rasva(g)süsivesikuid(g)Millest
suhkrud
(g)
proteiini(g)soola( g)minufiglcemusoeglase
Paprikamajonees1 12327329,22,20,60,60,3
Kurgimajonees87321222,02,32,30,90,1
VEKE® tšillimajonees68016517,22,40,70,20,5
VEKE® naturaalne majonees90822022,45,22,10,10,4
Karrimajonees87420921,33,51,80,70,2
VEKE® küüslaugumajonees84520521,23,80,40,10,2
Lahja majakaste5221258,711,311,00,40,3
Magushapu dipikaste192461,48,08,00,20,5
BBQ dipikaste160380,18,97,50,40,5
Ketšup95230,15,24,30,30,3

JOOGID

Toodeenergiat(kJ)energiat(kcal)rasva(g)süsivesikuid(g)Millest
suhkrud
(g)
proteiini(g)soola( g)minufiglcemusoeglase
Coca-Cola / 0.25l4401050,026,526,50,00,0
Coca-Cola / 0.4l7041680,042,442,40,00,0
Coca-Cola / 0,5l8802100,053,053,00,00,0
Fanta / 0,25 l4501070,026,526,50,00,0
Fanta / 0,4 l7201720,042,442,40,00,0
Fanta / 0,5 l9002150,053,053,00,00,0
Coca-Cola zero / 0,25 l300,00,00,00,10,0
Coca-Cola zero / 0,4 l510,00,00,00,20,0
Coca-Cola zero / 0,5 l610,00,00,00,20,1
Sprite / 0,25 l293700,016,516,50,00,0
Sprite / 0,4 l4681120,026,426,40,00,0
Sprite / 0,5 l5851400,033,033,00,00,0
Karamelli-jäälatte5561332,720,720,76,30,2
Limonaad pirni maitsega4391050,025,825,70,00,0
Limonaad maasika maitsega4521080,026,626,60,00,0
Cappy apelsinimahl 0,33 l6631550,037,037,00,00,0
Cappy õunamahl 0,33 l6731580,036,036,00,00,0
Cappy multivitamiinimahl 0,33 l6801620,038,038,00,00,0
Virsikumaitseline jäätee 0.5 l406960,022,022,00,00,0
Sidrunimaitseline jäätee 0.5 l400960,022,022,00,00,0
Neptūnas karboniseeritud 0.5 l0000000
Neptūnas karboniseerimata 0.5 l0000000
Smuuti5401280,628,024,01,40,0
Põltsamaa ōunajook414980,024,424,40,00,0
Maasikapiim5721363,022,022,05,60,2

MAGUSTOIDUD

Toodeenergiat(kJ)energiat(kcal)rasva(g)süsivesikuid(g)Millest
suhkrud
(g)
proteiini(g)soola( g)minufiglcemusoeglase
Jäätis küpsiste ja šokolaadikastmega1 26530212,141,529,07,00,2
Jäätis šokolaadikommide ja šokolaadikastmega1 55337114,552,739,87,40,2
Jäätis soolase karamelli ja karamellikastmega1 53136511,160,645,97,20,4
Vanillijäätis1 0052408,734,023,96,50,2
Maasikajäätis1 1452739,440,730,66,50,2
Šokolaadijäätis1 26530212,141,529,07,00,2
Karamellijäätis1 29730911,146,832,37,20,2
Vanillijäätis minivahvlis4541084,215,210,33,10,1
Maasikajäätis minivahvlis4891164,316,812,03,10,1
Šokolaadijäätis minivahvlis5191235,017,011,63,20,1
Karamellijäätis minivahvlis5271254,818,412,43,30,1
Sõõrik piimašokolaadiga1 02124414,026,08,43,50,4
Sõõrik valge šokolaadiga1 13127115,429,010,43,90,4
Topeltšokolaadiküpsis98223511,030,819,82,70,4
Valge šokolaadi küpsis1 03224611,732,520,72,50,4

Kohv + sõõrik = 2,10 €*
*Kohv 200 ml (must/ piimaga) + sõõrik: piimašokolaadiga või valge šokolaadiga.


Kohv + küpsis = 2,5 €*
*Kohv 200 ml (must/ piimaga) + küpsis: topeltšokolaadi või valge šokolaadi.

JÄÄTISEKOKTEILID

Toodeenergiat(kJ)energiat(kcal)rasva(g)süsivesikuid(g)Millest
suhkrud
(g)
proteiini(g)soola( g)minufiglcemusoeglase
Vanilli-jäätisekokteil1 47235115,441,337,811,90,3
Maasika-jäätisekokteil1 84844017,259,355,812,00,3
Šokolaadi-jäätisekokteil2 05148821,461,057,413,00,3
Banaani-jäätisekokteil1 91445617,762,258,711,90,3

kuumad joogid

Toodeenergiat(kJ)energiat(kcal)rasva(g)süsivesikuid(g)Millest
suhkrud
(g)
proteiini(g)soola( g)minufiglcemusoeglase
Must kohv16400000
Suur must kohv23500000
Piimakohv127301,22,22,22,80,1
Suur piimakohv206492,03,53,54,60,1
Cappuccino198471,93,43,44,40,1
Espresso16400000
Caffè Latte 357853,46,16,17,90,2
Caffé "Flat White"225532,13,83,85,00,1

Nüüdsest pakume Hesburgeris spetsiaalselt meile röstitud kohvi. Meie keskmise röstimisastmeni röstitud 100% araabika kohviubadest valmistatud jooke igapäevaselt nautides võib kergesti ära unustada, et kohvi peeti kunagi mõruks joogiks. Araabika ubade meeldiv magusus ja naturaalne happesus viivad iga sõõmu ideaalsesse tasakaalu.

Kõikide kohvijookide retseptid oleme brilljantseks lihvinud koostöös professionaalsete baristadega, et serveerida teile just sellist kohvi, mida ise peame parimaks võimalikuks!

mi = Piimavalk, nu = pähklid, fi = kala, mo = molluskid, gl = gluteen, ce = seller, mu = sinep, so = soja, eg = muna, la = laktoos, se = seesamiseemned