Toiteväärtuste tabel

Hesburgeri veebilehel olev toote info põhineb pakkujatelt saadud tootekirjeldustel. Eriline ettevaatlikkus ja hügieeni järgimine käib toodete valmimisega kaasas, et olla sobiv allergikutele või erimenüü järgijatele. Kuigi restoranidel on ühesugused köögiseadmed kõigi toodete valmistamiseks, on oht mustuse sattumiseks toodetesse.

Kõiki fritüüritavaid tooteid (kana, sojapulki, köögiviljapihve, sibularõngaid, nagitsaid ja friikartuleid) võidakse küpsetada samas õlis. Hesburgeri veiseliha pihvid küpsetatakse grillil, mida kasutatakse ka peekoni ja kana valmistamiseks.

Soovitame enne tellimuse esitamist kõigil allergilistel või erimenüüd järgivatel klientidel tooteinfo üle vaadata. Tooteinfo vahetub vastavalt koostisosade muutustele. Uuendatud tooteinfo on alati kättesaadav meie interneti lehel. Küsimuste tekkimisel menüü või toiduainete osas soovitame ühendust võtta arstiga.

mi = Piimavalk, nu = pähklid, fi = kala, gl = gluteen, ce = seller, mu = sinep, so = soja, eg = muna, la = laktoos, se = seesamiseemned

KAMPAANIAD

Toodeenergiat(kJ)energiat(kcal)rasva(g)süsivesikuid(g)Millest
suhkrud
(g)
proteiini(g)soola( g)minufiglcemusoeglase
Peekoni-kanatortilla2 94970842,650,84,813,24,3

HAMBURGERID

Toodeenergiat(kJ)energiat(kcal)rasva(g)süsivesikuid(g)Millest
suhkrud
(g)
proteiini(g)soola( g)minufiglcemusoeglase
Hesburger2 80167242,543,88,228,32,3
Megaburger4 4251 06271,858,910,341,93,2
Peekoniburger3 03572746,745,28,429,72,7
Topelt-juustuburger2 21953131,233,37,227,72,3
Juustuburger1 63639221,232,46,616,61,6
Hamburger1 46035017,931,96,114,11,2
Kebabiburger3 52184451,556,64,028,43,2
BBQ-burger3 10174141,259,814,130,83,6
VEKE® Soja köögiviljaburger1 90245624,448,26,110,31,9
Kanaburger3 00372045,353,37,823,42,8

VEGETAARSED TOOTED

Toodeenergiat(kJ)energiat(kcal)rasva(g)süsivesikuid(g)Millest
suhkrud
(g)
proteiini(g)soola( g)minufiglcemusoeglase
VEKE® Soja köögiviljaburger1 90245624,448,26,110,31,9
VEKE® Sojatortilla2 73065642,445,63,819,43,3
Friikartulid1 17228012,538,21,03,70,9
Suured friikartulid1 64539217,553,61,45,21,3
Soe VEKE® Sojasalat1 10326312,816,94,715,41,4
Minisalat75180,22,12,01,00,0
VEKE® Sojapulgad 4 tk + 1 kaste5501317,17,50,67,70,7
VEKE® Sojapulgad 6 tk + 1 kaste82619710,711,30,911,61,1
VEKE® Sojapulgad 9 tk + 2 kastet1 23929616,016,91,317,41,7
VEKE® Sojapulgad 15 tk + 3 kastet2 06549326,728,22,129,02,8
Sibularõngad 5 tk + kaste8071928,822,84,43,51,1

Kõiki fritüüritavaid tooteid (kana, sojapulki, köögiviljapihve, sibularõngaid, nagitsaid ja friikartuleid) võidakse küpsetada samas õlis. Hesburgeri veiseliha pihvid küpsetatakse grillil, mida kasutatakse ka peekoni ja kana valmistamiseks.

Tortillad

Toodeenergiat(kJ)energiat(kcal)rasva(g)süsivesikuid(g)Millest
suhkrud
(g)
proteiini(g)soola( g)minufiglcemusoeglase
Kanatortilla2 29255132,937,05,124,73,8
VEKE® Sojatortilla2 73065642,445,63,819,43,3

FRIIKARTULID

Toodeenergiat(kJ)energiat(kcal)rasva(g)süsivesikuid(g)Millest
suhkrud
(g)
proteiini(g)soola( g)minufiglcemusoeglase
Friikartulid1 17228012,538,21,03,70,9
Suured friikartulid1 64539217,553,61,45,21,3

Salatid

Toodeenergiat(kJ)energiat(kcal)rasva(g)süsivesikuid(g)Millest
suhkrud
(g)
proteiini(g)soola( g)minufiglcemusoeglase
Kanasalat1 06225310,87,26,629,23,0
Soe kanasalat1 44634518,417,84,68,82,9
Burgersalat1 48435424,25,44,526,42,1
Soe VEKE® Sojasalat1 10326312,816,94,715,41,4
Minisalat75180,22,12,01,00,0
Krutoonid385923,612,30,42,20,1

NÄPUTOIT

Toodeenergiat(kJ)energiat(kcal)rasva(g)süsivesikuid(g)Millest
suhkrud
(g)
proteiini(g)soola( g)minufiglcemusoeglase
Kananagitsad 4 tk + kaste8021918,718,40,09,41,3
Kananagitsad 6 tk + kaste1 32331514,430,40,015,62,1
Kananagitsad 9 tk + kaste1 98547321,645,50,023,43,2
Kananagitsad 15 tk + 3 kastet3 39081048,061,20,033,93,9
Krõbe kanafilee 2 tk + kaste8702089,313,80,70,91,6
VEKE® Sojapulgad 4 tk + kaste5501317,17,50,67,70,7
VEKE® Sojapulgad 6 tk + kaste82619710,711,30,911,61,1
VEKE® Sojapulgad 9 tk + 2 kastet1 23929616,016,91,317,41,7
VEKE® Sojapulgad 15 tk + 3 kastet2 06549326,728,22,129,02,8
Sibularõngad 5 tk + kaste8071928,822,84,43,51,1

KASTMED

Toodeenergiat(kJ)energiat(kcal)rasva(g)süsivesikuid(g)Millest
suhkrud
(g)
proteiini(g)soola( g)minufiglcemusoeglase
Paprikamajonees1 12327329,22,20,60,60,3
Kurgimajonees87321222,02,32,30,90,1
Tšillimajonees79919120,02,60,60,40,4
VEKE® naturaalne majonees90822022,45,22,10,10,4
Karrimajonees87420921,33,51,80,70,2
Küüslaugumajonees99323725,60,90,10,90,2
Lahja majakaste5221258,711,311,00,40,3
Magushapu dipikaste192461,48,08,00,20,5
BBQ dipikaste160380,18,97,50,40,5
Ketšup95230,15,24,30,30,3

JOOGID

Toodeenergiat(kJ)energiat(kcal)rasva(g)süsivesikuid(g)Millest
suhkrud
(g)
proteiini(g)soola( g)minufiglcemusoeglase
Karamelli-jäälatte5561332,720,720,76,30,2
Coca-Cola / 0.25l4401050,026,526,50,00,0
Coca-Cola / 0.4l7041680,042,442,40,00,0
Coca-Cola / 0,5l8802100,053,053,00,00,0
Fanta / 0,25 l4501070,026,526,50,00,0
Fanta / 0,4 l7201720,042,442,40,00,0
Fanta / 0,5 l9002150,053,053,00,00,0
Coca-Cola zero / 0,25 l300,00,00,00,10,0
Coca-Cola zero / 0,4 l510,00,00,00,20,0
Coca-Cola zero / 0,5 l610,00,00,00,20,1
Sprite / 0,25 l293700,016,516,50,00,0
Sprite / 0,4 l4681120,026,426,40,00,0
Sprite / 0,5 l5851400,033,033,00,00,0
Cappy apelsinimahl 0,33 l6631550,037,037,00,00,0
Cappy õunamahl 0,33 l6731580,036,036,00,00,0
Cappy multivitamiinimahl 0,33 l6801620,038,038,00,00,0
Virsikumaitseline jäätee 0.5 l406960,022,022,00,00,0
Sidrunimaitseline jäätee 0.5 l400960,022,022,00,00,0
Neptūnas karboniseeritud 0.5 l000,00,00,00,00,0
Neptūnas karboniseerimata 0.5 l000,00,00,00,00,0
Põltsamaa ōunajook414980,024,424,40,00,0
Maasikapiim5721363,022,022,05,60,2

SMUUTID JA PUUVILJAJOOGID

Toodeenergiat(kJ)energiat(kcal)rasva(g)süsivesikuid(g)Millest
suhkrud
(g)
proteiini(g)soola( g)minufiglcemusoeglase
Maasika-banaani smuuti8211966,423,421,89,50,3
Marjade ja banaani smuuti9172186,427,224,69,60,3
Maasika-banaani puuviljajook7771830,140,939,31,20,0
Marjade ja banaani puuviljajook8732050,244,742,11,40,0

MAGUSTOIDUD

Toodeenergiat(kJ)energiat(kcal)rasva(g)süsivesikuid(g)Millest
suhkrud
(g)
proteiini(g)soola( g)minufiglcemusoeglase
Jäätis Oreo küpsiste ja šokolaadikastmega1 56437314,951,834,77,70,3
Jäätis šokolaadikommide ja šokolaadikastmega1 55337114,552,739,87,40,2
Jäätis soolase karamelli ja karamellikastmega1 53136511,160,645,97,20,4
Jäätis hapu-magusa dražeega1 2342959,445,334,86,90,2
Vanillijäätis1 0052408,734,023,96,50,2
Maasikajäätis1 1452739,440,730,66,50,2
Šokolaadijäätis1 26530212,141,529,07,00,2
Karamellijäätis1 29730911,146,832,37,20,2
Vanillijäätis minivahvlis4541084,215,210,33,10,1
Maasikajäätis minivahvlis4891164,316,812,03,10,1
Šokolaadijäätis minivahvlis5191235,017,011,63,20,1
Karamellijäätis minivahvlis5271254,818,412,43,30,1
Värvilised šokolaadikommid1 92546016,075,072,02,60,0
Oreo vanilli-küpsisepuru1 99747719,069,038,05,20,7
Hapu-magus dražee1 6673990,194,392,50,00,0
Sõõrik piimašokolaadiga1 02124414,026,08,43,50,4
Sõõrik valge šokolaadiga1 13127115,429,010,43,90,4
Topeltšokolaadiküpsis98223511,030,819,82,70,4
Valge šokolaadi küpsis1 03224611,732,520,72,50,4

Kohv + sõõrik = 1.5 €*
*Kohv 200 ml (must/ piimaga) + sõõrik: piimašokolaadiga või valge šokolaadiga.


Kohv + küpsis = 1,7 €*
*Kohv 200 ml (must/ piimaga) + küpsis: topeltšokolaadi või valge šokolaadi.

JÄÄTISEKOKTEILID

Toodeenergiat(kJ)energiat(kcal)rasva(g)süsivesikuid(g)Millest
suhkrud
(g)
proteiini(g)soola( g)minufiglcemusoeglase
Vanilli-jäätisekokteil1 47235115,441,337,811,90,3
Maasika-jäätisekokteil1 84844017,259,355,812,00,3
Šokolaadi-jäätisekokteil2 05148821,461,057,413,00,3
Banaani-jäätisekokteil1 91445617,762,258,711,90,3

kuumad joogid

Toodeenergiat(kJ)energiat(kcal)rasva(g)süsivesikuid(g)Millest
suhkrud
(g)
proteiini(g)soola( g)minufiglcemusoeglase
Must kohv1640,00,00,00,00,0
Suur must kohv2350,00,00,00,00,0
Piimakohv127301,22,22,22,80,1
Suur piimakohv206492,03,53,54,60,1
Cappuccino198471,93,43,44,40,1
Espresso1640,00,00,00,00,0
Caffè Latte 357853,46,16,17,90,2
Caffé "Flat White"225532,13,83,85,00,1

Nüüdsest pakume Hesburgeris spetsiaalselt meile röstitud kohvi. Meie keskmise röstimisastmeni röstitud 100% araabika kohviubadest valmistatud jooke igapäevaselt nautides võib kergesti ära unustada, et kohvi peeti kunagi mõruks joogiks. Araabika ubade meeldiv magusus ja naturaalne happesus viivad iga sõõmu ideaalsesse tasakaalu.

Kõikide kohvijookide retseptid oleme brilljantseks lihvinud koostöös professionaalsete baristadega, et serveerida teile just sellist kohvi, mida ise peame parimaks võimalikuks!

mi = Piimavalk, nu = pähklid, fi = kala, gl = gluteen, ce = seller, mu = sinep, so = soja, eg = muna, la = laktoos, se = seesamiseemned