Kinkekaardi kasutustingimused

Hesburgeri kinkekaart (edaspidi 'kinkekaart') on kinkekaart, mille Burger-In Oy (edaspidi 'Hesburger') (äriregistri kood 2031967-6, aadress Linnankatu 34, 20100 Turu) väljastab klientidele. Alltoodud kasutustingimused rakenduvad kaardi kasutamisele. Kinkekaart ei ole personaalne. Käesolevaga nõustub klient kinkekaarti kasutades alltoodud kasutustingimustega.

Kinkekaarti saab kasutada ostudeks kõigis Hesburgeri restoranides Soomes, Eestis, Lätis ja Leedus. Kinkekaardile laetud krediiti saab kasutada nii üheks kui mitmeks ostuks. Kui klient soovib sooritada ostu, mille summa ületab kinkekaardile laetud krediidilimiiti, siis tuleb kliendil tasuda Hesburgerile kinkekaardi krediidilimiidi ja ostusumma vahe. Klient saab kontrollida kinkekaardi kehtivat krediidilimiiti Hesburgeri restoranides Soomes, Eestis, Lätis ja Leedus. 

Klient saab osta kinkekaarti Hesburgeri restoranides Soomes, Eestis, Lätis ja Leedus.  Restoranist kinkekaardi ostmisel saab klient laadida kinkekaardile soovitud krediidilimiidi eurodes. Samuti saab klient tellida kinkekaarti Hesburgeri veebipoest aadressil www.hesburger.fi. Veebipood postitab kinkekaardi edastatud postiaadressile (ainult Soomes). Kinkekaartide tellimise piirangute üksikasjad leiate veebipoe kasutustingimustest. Kinkekaardi kasutamise eest lisatasusid ei rakendata.

Hesburger võib jagada kinkekaarte klientidele kingituste või auhindadena.

Kinkekaart aktiveeritakse kaardiga ostmisel või muu tehingu käigus. Kinkekaart kehtib 24 kuud alates kaardi aktiveerimise kuupäevast. Kliendil ei ole õigust nõuda Hesburgerilt kompensatsiooni, kui ta ei ole kinkekaarti määratud kehtivustähtaja jooksul kasutanud. Kinkekaardid, mille krediidilimiit on täies ulatuses ära kasutatud või mille kehtivustähtaeg on möödunud, kogub Hesburger klientidelt kokku.

Kinkekaardil olevat krediidilimiiti kliendile ei tagastata. Hesburger ei vastuta kinkekaartide kadumise, kahjustumise või varguse eest ning ei asenda neid uute kinkekaartidega. Hesburger jätab endale õiguse tunnistada kinkekaart kehtetuks, kui Hesburgeril on alust arvata, et seda on väärkasutatud.