TÖÖTAJA LUGU #8

Gert-Egert - Laagri Hesburger

Kuidas sa Hesburgerisse tööle sattusid?

Olin just lõpetanud 10nda klassi ning otsustasin minna noorte töölaadale, kus jäi silma Hesburgeri esindus. Tundus väga positiivne ning kõhklemata otsustasin saata oma taotluse. Paari päeva pärast saingi kutse tulla proovipäevale. Mind võttis vastu meie vahetusevanem, kes tekitas minus kohe esimesest hetkest väga sõbraliku ning koduse tunde! Tundsin ennast restoranis olles ning tööd õppides väga mugavalt ning õnnelikult, sellest päevast alates olengi Hesburgeri töötaja!

Milline on töö Hesburgeris?

Töö on väga vaheldusrikas, ükski päev ei sarnane teisele, sest kliendid vahelduvad kogu aeg, tellimused ning ülesanded samuti.  Tänu sellele ei hakka meie tööl eales igav, alati on midagi teha ning igavusele ei ole siin kohta!

On see raske töö?

Jah, töö võib vahel olla küll päris raske. Kuid just raskustest üle saamine ongi ju oskus, mis on meile kõigile eluks vajalik. Eks igas töökohas on kergemaid ja raskemaid päevi, kuid just raskemate päevadega toimetulek annab Sulle tunde, et “Jah, ma tegin selle ära! Ma sain hakkama, ma saangi hakkama!”. Ja see on palju jõudu andev.

Mis sulle kõige rohkem meeldib?

Kindlasti kollektiiv kellega töötan. Vahel võib olla hirmutav uue töökeskkonnaga liitumine, kuid mina tunnen ennast tööl olles justkui teises kodus. Kõik mu töökaaslased on hoolivad, me aitame üksteist, me oleme tõeline tiim! Vahetevahel puhkusel viibides tekib tunne, et tahan tööle tagasi ja seda isegi peale kolme aastat siintöötamist – kas pole tore?!

Kas see töö sobib igas vanuses inimestele?

Absoluutselt! Meil töötab igas vanuses inimesi ning see on fakt, et vanus on tõesti vaid number passis - pealehakkamine on see, mis loeb tegelikult! Hesburgeri töös on dünaamika, mis annab võrdse võimaluse edukuseks igast vanusest töötajale.

Kes siin hästi hakkama saavad?

Kõik kellel on tahe tööd teha, õppida ning ennast arendada. Tuleb meeles pidada, et tiimis töötades ei tööta sa ainult endale, vaid täidad ülesandeid ühise eesmärgi nimel.  Ning kui sul on naeratus suul, annab see vaid boonuspunkte juurde!

Mida oma töös kõige enam hindad?

Arenemisvõimalusi! Olen töötanud Hesburgeris nii koolitaja kui vahetusevanemana ja võin öelda, et igal ametikohal enda proovilepanek on suurepärane võimalus oma võimete testimiseks ning arengu hindamiseks.

Kuidas oma tööandjat iseloomustaksid?

 Ma olen väga rahul oma tööandjaga! Mul on väga hea suhe nii oma juhataja kui ka piirkonnajuhiga. Tunnetan, et minu panust väärtustatakse ning ei jäeta märkamata. Ma olen väga tänulik, et töötan firmas kus ei pea kunagi muretsema, kas palk makstakse õigeks ajaks, kas töötingimused on õiglased – kõigele on ette mõeldud!

Miks oled Hesburgeri truuks jäänud?

Sest ma ei kujuta ette, et oleks olemas mõnd muud töökohta, mis vastaks paremini mu vajadustele. Olen Hesburgeris töötades lõpetanud edukalt gümnaasiumi ning asunud õppima ülikooli – mitte paljud tööandjad ei ole nii paindlikud kui Hesburger!

 

 

30.04.2021