Töötaja lugu #2

"Kiirsöögikohas ongi koguaeg kiire ja see on tore!"

Tiina töötab Hesburgeris juba 2009ndast aastast alates. Ta oli just vahetanud elukohta, kui leidis CV-Keskusest kuulutuse, millega otsiti Rakvere Hesburgerile juhatajat. Et Tiina oli varem töötanud toidupoe juhatajana, ei kõhelnud ta kaua ja otsustas kandideerida. Õige pea selgus, et töökoht ongi tema jagu.

Tööle asudes tuli välja, et toidukaubandusest tulnuna on toitlustusalal õppimist vägagi palju ja need alad on üsna erinevad. Tiina sai aga kenasti hakkama ning kuigi esimestel päevadel tundus, et iialgi ei suuda ta meelde jätta kõiki nüansse, siis õige varsti hakkas töö juba kenasti sujuma.

Ta naudib tööd Hesburgeris väga. Kiirsöögikohas ongi alati kiire ja palju tegemist ning just see Tiinat võlub – nii läheb ka aeg rutem. Talle meeldib ka, et iga päev toob midagi uut. Olgu see siis probleem, mis vajab kiiresti lahendamist või mõni naljakas olukord kliendiga. Tiina meenutab üht juhust, kus rõõmsameelne meesklient uuris pikalt põhjalikult ühe uue kampaaniatoote kohta ning lõpus teatas otsustavalt: „Teate, ma võtaks kohe terve burgeri!”

Kui Tiina parasjagu Hesburgeris restoraniasju ei korralda, katsub ta võimalikult palju aega veeta hobustega. Ratsutamine on tema lemmiktegevusala juba viimased 3,5 aastat. Hobusega suhtlemine on tema viis akusid laadida ning tunnet, mida ratsanik tunneb hobuse seljas üle takistuste lennates, on Tiina sõnul lausa võimatu kirjeldada – see on nii ülev! Eriti kui õnnestub parkuur kiiresti ja eksimusteta läbi sõita. „Kindlasti on ka ratsutamine tiimitöö, sest poole tööst teeb ju hobune,“ lisab ta.

Samamoodi on meeskonnatöö ka restoranis toimetamine. Tiina kiidab väga oma töökaaslasi, noori ja positiivseid inimesi, tänu kellele igasse päeva mahub tubli tükk huumorit. Rõõmu toob ka Rakvere tiimi  hiljutine suur võit – möödunud aastal tunnistati Rakvere Põhjakeskuse Hesburger keti parimaks restoraniks. „Hesburger on suurepärane töökoht noorele aktiivsele inimesele, kes alles alustab tööelu. Siia tööle tulles ei ole vaja eelnevat töökogemust ja samuti ei tea ma ühtegi teist kohta, kus oleks võimalik nii kiiresti ametiredelil tõusta.  Ainus, mis selleks vaja läheb, on positiivne ellusuhtumine ja julgus uutele väljakutsetele vastu astuda,“ sõnab ta.

 

 

18.07.2019