Töötaja lugu #5

Hesburger on nagu teine kodu!

Aasta tagasi oli Jessica just lõpetanud kutsekooli ning polnud veel leidnud erialast tööd. Ta lappas tööpakkumiskuulutusi ja silma jäi Hesburgeri reklaam, kus otsiti töötajaid, kellel varasem töökogemus polnud nõutav. Just seetõttu julges Jessica kandideerida, sest klienditeenindusega polnud ta varem kokku puutunud. Nüüd meenutab ta, et veidi kõhe oli küll esimesel päeval tööle minna ning tema mureks oli just see, kuidas töökaaslased uustulnuka vastu võtavad. Kuid juba esimese tööpäeva õhtuks oli hirm juba unustatud, sest kõik kaaslased olid ülimalt sõbralikud ja toetavad.

Jessica igapäevatööks on klientide teenindamine ning pakutavate toodete valmistamine. “Hesburgeris töötamine on huvitav ja rikas väljakutsete poolest. Eriti hea tunne on mul siis, kui kliendid rõõmustavad tellimust kätte saades ning seda ka välja näitavad. Minul on siis päev hästi korda läinud!,” räägib Jessica.

Ta kiidab väga oma töökaaslasi: “Meie kollektiiv on kui üks suur pere ja töökoht on meile nagu teine kodu, kus veedame palju aega. Mõnus ju, kui seda saab teha toredas seltskonnas!” Jessica lisab, et töö Hesburgeris on talle õpetanud, kui tähtis on kollektiivi ühtehoidmine – vaid nii saab saavutada ühiselt suuri eesmärke. Oma kolleegiks ootab ta inimest, kes on hakkaja ja valmis meeskonnas töötama ning koos pingutama. Kui need isikuomadused on olemas, siis pole isegi eelnev töökogemus nõutav.   

Jessica vaba aeg kulub kodusele toimetamisele – ta aitab jõudumööda põllumajandusega tegelevat kaasat.

 

 

2019.12.05