TÖÖTAJA LUGU #10

Jelena on töötanud Hesburgeris juba kümmekond aastat ja talle meeldib siin väga!

Kuidas sa Hesburgerisse tööle sattusid?

Kolisime perega Tallinnast Kohtla-Järvele elama üle kümne aasta tagasi ja olin mõnda aega lapsega kodune. Otsisin peale seda sobivat töökohta üsna kaua, sest ei leidnud enda jaoks parimat. Naljatasin pereringis, et ju siis minu töökohta ei ole lihtsalt veel olemas ja peame ootama selle avamist. Kui kuulsin, et meil avatakse Hesburgeri restoran, tundus see mulle justkui loodud! Olin teenindusvaldkonnas töötanud ka varasemalt ja see mulle meeldis.

Milline oli sinu töö algus?

Mul õnnestuski Hesburgerisse tööle saada ja klienditeenindajana pidin alustama paljude uute asjade õppimist, see kõik oli väga arendav! Läbi tuli hekseldada erinevat infot, omandada uusi teadmisi ja tööoskusi. Omandasin need kõik suure õhinaga ja juba mõne aja pärast edutati mind kui tublit töötajat restorani juhatajaks!

Milline on üldselt töö Hesburgeris?

See on väga hea küsimus! Töö on eripalgeline, rutiini siin juba ei ole. Iga päev õpetab midagi uut ja võimalused on sisuliselt piiramatud. Uusi oskusi omandades õpid tundma ka iseennast ja see on põnev, sest saad teada, milleks oled võimeline ja kuhu suudad areneda. Ja väga oluline on see, et meil ei ole istuv töö! Tööl olles liigud ja oled kogu aeg aktiivne.

Kuidas oma tööandjat iseloomustaksid?

Hesburgeris töötades kuulud justkui perekonda ja see on väga erinev minu varasemast töökogemusest. Kolleegidena toetame üksteist kõiges ja see on minu jaoks väga oluline. Tööl veedame suure osa oma ajast ja oluline on omada head seltskonda enda ümber, kellele saad loota. Nii ei ole ükski olukord ületamatu. 

Mida oma töös kõige enam hindad?

Just sedasama tööpere tunnet, kellega koos saad käia sama rada, toetada õlg-õla kõrval üksteist, koos areneda, õppida uusi asju ja jagada oma rõõme ning vahel ka muresid.

Kellele sa seda tööd soovitaksid

Aktiivsele, töötahtelisele, usinale ja abivalmis olekuga särasilmsele inimesele.

Kas see töö sobib ka noortele?

Jaa, päris kindlasti! Isegi väga hästi, sest seda saab edukalt õppimisega ühendada. Võimalus valida sobiv tööaeg, teha vastav graafik ja valida töö intensiivsus periooditi. Kõik soovid võetakse aiin alati arvesse. See on töö, mis pakub head võimalust enesearendamiseks, uute huvitavate tuttavate leidmiseks. Meil töötades oled alati info sees ja elu ei libise sust mööda! 

Kuidas sul on õnnestunud siduda töö ja hobid?

Kuna saan töötada graafikuga ei ole see üldse keeruline! Mul jätkub piisavalt vaba aega oma pere ja hobide jaoks.

Miks oled Hesburgeri truuks jäänud?

Mulle sobib siin kõik – töö iseloom, sõbrad ja võimalus uut õppida. Olen siin rahul ja seepärast julgen soovitada ka teistele meile tööle tulla! Kui ametinimetus on klienditeenindaja siis tegelikult saab kätt proovida nii raamatupidamises, laomajanduses kui ka tööprotsessi planeerimises. Hea töö, toredad töökaaslased ja piisav palganumber, mis sa veel elult tahad!

 

 

28.05.2021