Tänusõnad, tervitused, küsimused või ettepanekud

Kas saite Hesburgeri restoranis eriliselt sõbraliku teeninduse osaliseks? Kas märkasite midagi, mida saaks parandada? Kas teil on ettepanekuid uute toodete suhtes? Jagage oma kogemusi ja ideid julgesti, nii saame tulevikus teile paremat teenindust pakkuda.

Tagasiside kiireks kättesaamiseks valige kõigepealt õige teema, sest restoraniga seotud sõnumid saadetakse otse restoranidele. Soovi korral võite tagasisidet ka anonüümselt saata. Jääme teie tähelepanekuid ootama!

Valige tagasiside teema:

Kas Sul on küsimus mõne meie toote või tegevuse kohta?

Uuri järgi meie korduma kippuvate küsimuste seast!

Populaarsemad teemad:

Kust pärineb Hesburgeris kasutatav loomaliha?

Hesburgeri hamburgerid valmistatakse 100% loomalihast. Hesburgeri pihvid valmistatakse hoolega valitud kvaliteetsest loomalihasegust. Baltikumi turu jaoks toodab pihve Leedu ettevõte Biovela.

Miks mu lemmiktoode menüüst eemaldati?

Muudatuste tegemisel tootevalikus lähtume alati klientide eelistustest. Uue toote lisamiseks tootevalikusse peame mõne eelmise toote menüüst eemaldama, sest tooteid lõputult lisada ei ole võimalik. Uute toodete arendamisel peame alati silmas, et menüüs oleks iga kliendi jaoks midagi maitsvat.

Kust saab Hesburgeri tootevalikut vaadata? Mida Hesburgeri tooted sisaldavad?

Hesburgeri tootevalikut näete ettevõtte veebisaidil. Lingil iga toote juures on kirjas ka selle koostisosad. Ka meie restoranide teenindajad oskavad teile anda toodete koostisosade, toiteainete ja allergeenide teavet.

Millal jälle mu lemmiktoote kampaania korraldatakse?

Pingutame selle nimel, et pakkuda regulaarselt kampaaniate raames populaarseid kampaaniatooteid. Jälgime hoolega tagasisidet, mis puudutab uusi tooteid ning korduvaid kampaaniatooteid. Klientide tagasiside on meie jaoks kampaaniatoodete valimisel väga oluline.

Kuidas saab eine toiteväärtuse välja arvutada?

Hesburgeri veebisaidil on eraldi toiteainekalkulaator, mille abil saate näiteks valitud eine toiteväärtuse välja arvutada.

Mida teha, kui olen oma boonuskaardi ära kaotanud?

Uue boonuskaardi saate tellida siit.

 

Kas Hesburger pakub ka eraldi serveeritavaid salateid?

Jah, Hesburger pakub eraldi serveeritavate salatite valikut. Salatite valiku leiate meie veebisaidi jaotisest Salatid. Iga salati puhul saate valida ühe meelepärase kastme. Kastmete valiku leiate meie veebisaidi jaotisest Kastmed.

Kust pärinevad Hesburgeri majoneesid, salati- ja dipikastmed?

Kõik Hesburgeri majoneesid, dipi- ja salatikastmed valmistatakse meie enda tootmistsehhis Soomes Kaarinas. Põhilised majoneeside ja salatikastmete koostisosad pärinevad Soomest (munad, rapsiõli ja kurgikonservid on kõik Soome päritolu). Vaadake tooteteavet meie veebisaidilt.

MIDA KUJUTAB ENDAST HESBURGERI RAKENDUS?

Hesburgeril on oma mobiilirakendus, mis töötab iPhone'ides ja Android -telefonides. Rakenduse saab oma telefoni alla laadida App Store'ist, Google Playst või Huawei AppGalleryst.

Hesburgeri rakendusega on võimalik tasuda ja ette tellida toitu. Samuti sisaldab see ka elektroonilisel kujul Hesburgeri kuponge.

Rakendus kiirendab protsessi, sest ette tellitud ja makstud toidu saab valmimisel kätte koheselt restorani vastuvõtupunktist. Rakenduse kaudu on võimalik kasutada ka boonuskaarti. Selleks tuleb libistada ekraanil vasakule, et kuvada boonuskaardi QR -kood, mida saab ette näidates lugeda boonuskaardina kassas.

Rakendus võimaldab ka hõlpsasti leida teile lähima Hesburgeri restorani ja juhatada selleni. Samuti leiate rakendusest info meie tooteteabe kohta.

Millel põhineb Hesburgeri kvaliteet?

Hesburgeri kvaliteet põhineb usaldusväärsetel tarnijatel, kes on meie pikaajalised partnerid. Meie tooted on kvaliteetsed tänu väga heale toorainele, mille valmistamisel restorani klientide jaoks järgitakse täpselt määratletud juhiseid. Kogu ettevõtte ulatuses kehtivad ühesugused juhised, mis tagavad, et lõpptooted vastavad kõrgeimale standardile. Mitmesugused käsiraamatud ja enesehinnanguprogramm aitavad kaasa kvaliteedi tagamisele kogu keti ulatuses. Peale riikliku toiduainete järelevalve on Hesburgeril kvaliteedi tagamiseks ka oma regulaarse järelevalve süsteem. Seda süsteemi haldab toiduainete kvaliteedi juhtimisega tegelev sõltumatu akrediteeritud labor lauselõpp kaks korda.

Millest on Hesburgeri friikartulid valmistatud?

Hesburgeri friikartulid on valmistatud 100% ehtsatest kartulitest. Krõbeda tekstuuri tagamiseks on friikartulitele ka teisi aineid lisatud. Kartuleid küpsetatakse 100% rapsiõlis. Vaadake tooteteavet meie veebisaidilt.

Kust saab vaadata Hesburgeri toodete toiteaineteavet?

Hesburgeri toodete toiteaineteave on kirjas iga toote all Hesburgeri veebisaidi jaotises Tooted. Hesburgeril on ka eraldi toiteainekalkulaator, mille abil saate toidukomplekti toiteväärtuse välja arvutada.

Kust saab vaadata Hesburgeri toodetes leiduvate allergeenide või ülitundlikkust põhjustavate ainete teavet?

 Hesburgeri toodete allergeeniteave on kirjas iga toote all Hesburgeri veebisaidi jaotises Tooted. Koostasime ka toiteväärtuse tabeli, kus on kirjas toodetes sisalduvad allergeenid.