07.03.2014

Hesburger avab täna oma esimese restorani Jõhvis

Jõhvis keskuses Tsentraal (Keskväljak 4) avatud restoran on Eestis juba 34’s. Ettevõte investeeris uude restorani 350 000 EUR ja asutas 8 uut töökohta.

Hesburgeri arendusjuhi Ieva Salmela sõnul mõeldi Jõhvis restorani avamisele, et tulla vastu seal piirkonnas elavatele Hesburgeri sõpradele ja tuua maitsvad burgerid neile lähemale.

Hesburgeri uus restoran on avatud iga päev kl 9 - 22 ja mahutab korraga 65 külastajat.
Hesburger pakub laias valikus maitsvaid eineid, eestlaste lemmikuks on osutunud kebabiburger , igal kuul on üks toode sooduspakkumises. Kõige kauem on menüüs püsinud ettevõtte enda arendustööna valminud ketšup, mille retsept on püsinud muutumatuna juba 20 aastat.

Socio Uuringukeskuse poolt möödunud aasta lõpus korraldatud kiirtoiduturu uuringu kohaselt eelistab suurem osa vastanuist (21%) kiirtoidukohana just Hesburgerit.

Kokku on maailmas tänase seisuga avatud 405 Hesburgeri restorani, lisaks Baltikumile ka Skandinaavias, Venemaal, Ukrainas ja Saksamaal. Baltikumis on Hesburgeril 109 restorani, neist 34 Eestis. Ettevõte on aktiivses arengufaasis ning möödunud aastal investeeriti arendustegevusse Balti riikides 10 mln eurot. Hesburgeri restoranides töötab kolme riigi peale kokku ca 6000 inimest ning see arv suureneb iga päevaga.