02.04.2014

Hesburger laienes Türgisse.

Soome ja Baltikumi suurim restoranidekett Hesburger jätkab laienemist, eile avati esimene restoran Türgis Alanya linnas. Ettevõte investeeris uude restorani pool miljonit EURi ja võttis tööle enam kui 20 uut töötajat. Hesburgeri restoranis on menüüs varasemast tuttavad tooted ja lisaks ka Türgi köögi maitseid arvestavad uued burgerid „Köfte Hesburger” ja „Köfte juustuburger”.

Hesburgeri arendusjuhi Ieva Salmela sõnul on Türgisse laienemine väga huvitav kogemus. Tegemist on ettevõtte jaoks täiesti uue kultuuriga turuga ja seepärast valiti alustamiseks paljude Baltikumi ja Soome reisijate armastatud puhkusekoht Alanya.

Hesburgeri esimese restorani avas Soome suursaadik Türgis Nina Vasunlahti. Tema sõnul on restorani asukoht Alanyas väga hea - asudes peatänaval aadressil Şekerhane Mh. Atatürk Cd. Nr.5. Türgi ilusaimate liivarandadega Alanya on Soome turistide hulgas üks populaarsemaid suvitusreisi sihtkohti.

Soome aukonsul Kuddusi Müftüoğlu’lon hea meel, et esimene Hesburger Türgis avati just tema kodulinnas: “See on parim paik alustamiseks, soovin palju edu Hesburgerile Türgis!