31.08.2015

Hesburger laieneb Ukrainas

Soome ja Baltikumi suurim restoranidekett Hesburger laiendab oma restoranide ketti Ukrainas, avades uue restorani Kiievis, Novuse kaubanduskeskuses.

Ettevõte investeeris uude restorani 30 000 EUR ja annab seal tööd 20 inimesele.

“Meie otsus Ukraina turul laieneda on küpsenud pikka aega ning oleme mõtetes juba sealse järgmise avamise juures sügisel,” selgitas laienemist Hesburgeri arendusdirektor Ieva Salmela.

Ukraina Soome Saatkonna nõunik Jussi Soini ütles uue restoran avamisel, et tal on väga hea meel Hesburgeri tehtud investeeringu üle, kuna Ukraina vajab hädasti välisinvesteeringuid, toetamaks riigi majandust.

Ieva Salmela sõnul on nende töö prioriteetideks toodete hea maitse ja sõbralik klienditeenindus. Selle tagamiseks koolitatakse personali regulaarselt.  Restoranideketi edu võti on toodete maitsete stabiilsus, kvaliteet ja uute tootearenduste edu.

 

Hesburgeri restorani menüü Ukrainas sisaldab sarnaselt teiste restoranidega burgereid, tortillasid, einekomplekte, suupisteid ja magustoite. Mõeldes perekülastajatele on uues restoranis lisaks restoranisaalile ka tore lastenurk.