01.12.2016

Hesburger avas esimese restorani Maardus

Täna avas Hesburger uue restorani Maardus, Nurga tn 3. Vastavatud Hesburger on 41. restoran Eestis ning 17 000 elanikuga Maardu linnas esimene.

Uude restorani investeeriti 350 000 EURi ning loodi 16 uut töökohta. Avaras ja moodsas restoranis on 190 ruutmeetril einestamisvõimalusi 70 külastajale. Eesti on Hesburgeri keti suurima käibega Baltikumi riik ning siin on restorane nüüd kokku 41.

Hesburgeri arendusdirektori Ieva Salmela sõnul on hea meel teatada, et nende klientide soov, kes olid juba ammu väljendanud soovi külastada Hesburgerit Maardus, on nüüd täidetud. „Otsisime sobivat asukohta ja ruume ning nüüd saame pakkuda Maardu klientidele kvaliteetset teenust kodule lähemal. Ka selles uues restoranis on kogu tooteinfo esitamiseks kasutusel vaid elektroonilised ekraanid, mis on osa Hesburgeri paberivabast kontseptsioonist,” rääkis ta.

2016. aasta lõpus Socio Uuringukeskuse poolt läbi viidud Eesti kiirtoiduturu ülevaatest selgus, et 45% eestlastest peab Hesburgerit parima hinna ja kvaliteedi suhtega kiirtoidurestoraniks Eestis. Ieva Salmela sõnul investeerib ettevõte sel aastal Eestisse kokku 1,5 milj EUR ja sel aastal avatakse veel üks restoran.

Sel aastal 50ndat tegevusaastat tähistaval  Hesburgeril on Eestis 41 restorani, Baltikumis tervikuna 131.Kokku on maailmas tänase seisuga avatud 441 Hesburgeri restorani, lisaks Baltikumile ka Skandinaavias, Venemaal, Ukraina ja Saksamaal. Ettevõte on aktiivses arengufaasis ning möödunud aastal avati ainuüksi Baltikumis, kus kokku töötab täna 1400 inimest, 8 uut restorani. Hesburgeri restoranides üle maailma on töötajaid ligikaudu 6700 ning see arv suureneb pidevalt.