07.12.2018

Hesburgeri Baltikumi parima piirkonnajuhi tiitel tuli Eestisse

Igal aastal kuulutab Hesburgeri restoranide keti juhtkond välja Eesti parima Hesburgeri restorani ja valib Baltikumi parima piirkonnajuhi. Sel aastal kuulutati Baltikumi parimaks piirkonnajuhiks eestlanna  - Merle Milvere.

Hesburgeri piirkonnajuhi Merle Milvere sõnul on tal tunnustuse üle väga hea meel, sest see on oluline tagasiside kogu tema tööle. Merle sõnul saab ta motivatsiooni klientidega suhtlemisest ja see paneb ta silmad alati särama. ”Aastatega olen õppinud seda, et negatiivset tagasisidet ei saa võtta halvustamisena, vaid see on õpetus oma puuduste likvideerimiseks. Iga keeruline situatsioon on võimalus see lahendada ning seeläbi areneda,“ kirjeldas Merle oma tööpõhimõtet. „Kolm peamist omadust, mida hea teenindaja omama peab on: huumorimeel, külm närv ja väga hea suhtlemisoskus,“ jagab Merle oma kogemusi.

Parima restorani tiitel läks sel aastal Rakvere Põhjakeskuse Hesburgerile, mida juhib Tiina Malmberg.Parim valiti kolme piirkonna parima hulgast, kuhu lisaks Rakverele kuulusid ka Tallinnas Järvel ja Kuressaares Auriga keskuses asuvad restoranid.

Hesburgeri parima restorani tiitli saamisel mängib peamist rolli ettevõttes regulaarselt läbiviidav siseaudit, lisaks klientide tagasiside ja teenindusstandardist kinnipidamine. Parima restorani meeskond saab auhinna endale ise valida  – selleks võib olla näiteks ühine õhtusöök või ka muu mõnus koosviibitud aeg näiteks mõnes spordiklubis.