27.10.2016

Hesburger tähistab 40. restorani avamist

Täna avas Tallinnas vastavatud Arsenali keskuses uksed Hesburgeri 40s restoran Eestis.

Kaasaegne ja tänapäevastele nõudmistele vastav uus vaba aja keskus Arsenal asub Põhja-Tallinnas Erika ja Tööstuse tänava nurgal.

 Uude restorani investeeriti 350 000 EURi ning loodi 12 uut töökohta. Avaras restoranis on 164 ruutmeetril einestamisvõimalusi 54 külastajale.

Eesti on Hesburgeri keti suurima käibega Baltikumi riik ning siin on restorane nüüd kokku 40.

Hesburgeri arendusdirektori Ieva Salmela sõnul on nad rõõmsad, et Hesburgeri 40s restoran avatakse just Tallinnas Kalamajas, renoveeritud moodsas ja kaasaegses Arsenali vaba aja keskuses. Uues restoranis on kogu tooteinfo esitamiseks kasutusel vaid elektroonilised ekraanid, mis on osa Hesburgeri paberivabast kontseptsioonist.

2015. aasta lõpus Socio Uuringukeskusepoolt läbi viidud Eesti kiirtoiduturu ülevaatest selgus, et vastanuist suurim osa (23%) eelistab kiirtoidukohana just Hesburgerit. Ieva Salmela sõnul investeerib ettevõte sel aastal Eestisse kokku 1,5 milj EUR ja sel aastal loodetakse avada veel üks uus restoran.

Sel aastal 50ndat tegevusaastat tähistaval  Hesburgeril on Eestis 40 restorani, Baltikumis tervikuna 130. Kokku on maailmas tänase seisuga avatud 440 Hesburgeri restorani, lisaks Baltikumile ka Skandinaavias, Venemaal, Ukraina ja Saksamaal. Ettevõte on aktiivses arengufaasis ning möödunud aastal avati ainuüksi Baltikumis, kus kokku töötab täna 1335 inimest, 8 uut restorani.