04.07.2017

Hesburger nüüd ka mobiilis: esimesena Baltikumist Eestis

Alates tänasest saavad kõik iPhone ja Androidi telefonide kasutajad Eestis endale App Storest või Goole Playst alla laadida uue Hesburgeri mobiilirakenduse, mis loob täiesti uue taseme Hesburgeri teenuste kasutamiseks.
Mobiilirakendus võitis maikuus Londonis toimunud FAB Awards konkursil jaekaubanduse ja mobiiliturunduse kategoorias kuld- ja hõbemedalid (http://www.fabawards.com)
 
Mobiilirakendus muudab Hesburgeri kliendiks olemise kordades mugavamaks:
 
-          Sooduskupongid on nüüdsest alati ka mobiilis olemas! Neid ei pea enam postkasti ootama, välja printima ega sõpradelt lunima.
-          Rakenduse kasutaja hoiab aega kokku – ta saab enne restorani minekut “hoo pealt” söögi ette tellida ja selle eest kohe ka tasuda.
-          Kõik ostud koguvad boonust ja seda saab kohe järgmist tellimust tehes ka kasutada
-          Mobiilne rakendus on Hesburgeri lojaalsusprogrammi Bonus Club edasiarendus. Nüüdsest on iga registreeritud kliendi boonust koguvad ostud ühtses programmis ja igaühe enda mobiiltelefonis.
-          Lähemalt uuest rakendusest: https://www.hesburger.ee/rakendus
Hesburgeri uut mobiilirakendust on Soomes aastaga alla laadinud 645 000 inimest (video ja statistika: http://entrysite.fi/heseapp).
 
Kasutatud on rakendust 5,5 miljonit korda, teostatud 1,3 miljonit ostu ning rakenduse on tõstnud Hesburgeri ostja keskmist ostusummat 25%. Soomes on kokku 3.3 miljonit klienti. Eesti on esimene Baltikumi riik, kus rakendus turule tuleb.