01.10.2015

Hesburger avab veel sel aastal Eestis kolm uut restorani

Soome ja Baltikumi suurim restoranidekett Hesburger otsustas Eestis veel laieneda ja avab kolm uut restorani – kaks Tallinnas ja ühe Võrus.

Tallinnas Nurmenuku poes (Ehitajate tee 107) avab oktoobri alguses uksed 50-kohaline restoran ja Võru Maksimarketis (Jüri tn 82) 54-kohaline restoran. Ettevõte loob 20 uut töökohta ning investeerib 550 000 EURi.  Kolmas uus restoran avatakse detsembris Tallinnas Sõpruse pst.

Mõeldes perekülastajatele on suuremas osas avatavatest restoranidest olemas ka tore lastenurk. “Oleme võtnud eesmärgiks kõikjal, kus ruumiplaan vähegi võimaldab, sisse ehitada ka lastenurgad,“ kinnitas Hesburgeri arendusjuht Ieva Salmela. “Meie eesmärgiks on lisaks menüü täiustamisele, muutuda ka perekesksemaks, pakkudes  igale pereliikmele midagi,” lisas ta.

Hesburgeri menüü on põhiosas stabiilne kuid igaks hooajaks tuuakse sisse ka midagi uut. Sel suvel olid selleks kohapeal valmistatud värsked smuutid, mis külastajate poolt väga hästi vastu võeti.

Socio Uuringukeskuse poolt läbi viidud kiirtoiduturu uuringu kohaselt eelistab suurem osa vastanuist (23%) kiirtoidukohana just Hesburgerit.