27.12.2016

Hesburgeri parim restoran asub Pärnus

Lõppeval aastal valiti Eestis Hesburgeri 41ne restorani hulgast  parimaks Hesburgeri Pärnus Port Arturis asuv restoran.

Parimaks saab igal aastal vaid üks Hesburgeri restoran ja Pärnu on silma paistnud varemgi – 2014. aastal valiti parimaks Kaubamajaka Hesburger.

 Hesburgeri parima restorani tiitli saamiseks tuleb olla võidukas mitmes kriteeriumis. Peamist rolli mängib ettevõttes regulaarselt läbiviidav siseaudit. Lisaks jälgitakse pidevalt klientide tagasisidet ja teenindusstandardist kinnipidamist. Parima restorani meeskond saab endale ise valida auhinna – valitud on nii ühist õhtusööki kui piljardiõhtut.

 Eesti on Hesburgeri keti suurima käibega Baltikumi riik ning Hesburgeri arendusdirektori Ieva Salmela sõnul on ettevõtte prioriteetideks toidu kvaliteet ja stabiilne teeninduse tase.

Klientide tagasiside põhjal võime öelda, et teenindustaseme latt on väga kõrgel, meid jälgitakse ja iga pisimgi märkus jõuab teenindajateni, et nad saaksid sellest õppida” lisas Salmela.

2016. aasta lõpus Socio Uuringukeskusepoolt läbi viidud Eesti kiirtoiduturu ülevaatest selgus, et Eestis tegutsevatest kiirtoidubrändidest enim seostatakse hea hinna ja kvaliteedi suhtega just Hesburgerit (45%). Ieva Salmela sõnul investeeris ettevõte sel aastal Eestisse kokku 1,5 milj EUR, et kaasajastada olemasolevaid restoraniude ja avada restorane.