02.04.2020

Hesburger alustab taimetoidumenüü pakkumist

Hesburger otsustas lisada menüüsse taimetoidud ja uue seeria VEKE™ esimeseks tooteks on köögiviljapihviga juustuburger. VEKE™ tooteid pakutakse neljas riigis: Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes. Taimetoitude väljaarendamiseks rajas Hesburger  möödunud aasta lõpus Soome spetsiaalse tehase.

Taimetoitlus muutub üha populaarsemaks ning mitmesugused köögiviljapõhised liha meenutavad pihvid on maailmas muutumas aina populaarsemaks. Ka Eestis läbiviidud Socio uuring* näitab, et kiirtoidurestoranis sööks taimetoitu ligi 40% eestimaalastest. Eriti suur huvi on 15-19-aastaste noorte seas, kellest koguni 53% oleks valmis kiirtoidurestoranis taimetoitu sööma.

Üle maailma toimuvate uuendustega sammu pidamiseks lõi Hesburgeri tootearendusköök maitsva köögiviljavalgupihvi, mis sisaldab herne-, kaera- ja nisuvalku ning põldubasid.

Tootest: https://www.hesburger.ee/hesburgerist/vastutustundlikkus/kvaliteetsed-tooted/tipptasemel-koogiviljapihv

Telli distantsilt: Hesburgeri rakendus, drive-in

Selleks, et vähendada restoranides viibimise aega, julgustab Hesburger kõiki kliente tegema tellimusi Hesburgeri drive-in’is või kasutada selleks nutitelefoni rakendust.  Hesburgeri rakendus on väga mugav viis oma lemmiktoidu ettetellimiseks ja tasumiseks, seal saab sujuvalt kasutada ka kuponge. Pakume oma partnerite Wolt, Bolt ja Tellitoit.ee abil ka kojutoomise võimalust. Hesburgeri mobiilirakenduse on Eestis alla laadinud juba üle 100 000 inimese (https://www.hesburger.ee/rakendus).

Hesburgeril on Eestis 48 restorani, Baltikumis tervikuna 153, töötajaid 1800. Kokku on maailmas tänase seisuga avatud 496 Hesburgeri restorani üheksas riigis, lisaks Soomele ka Baltikumis, Venemaal, Valgevenes, Ukrainas, Saksamaal ja Bulgaarias. Kokku teenindavad iga päev Hesburgeri 7900 töötajat üle 190 000 kliendi. Hesburger on 1966. aastal Soomes rajatud perefirma, mille asutajateks on Heikki ja Kirsti Salmela.

* Socio Uuringukeskuse kiirtoitlustusturu uuringu valimis on 1000 inimest vanuses 15–49 aastat. Uuring teostati 2019. a. oktoobris veebiküsitlusena.