Tarneahela kontroll

Tootearendus on Hesburgeri hankeprotsessi esimene lüli, sest selle käigus määratletakse toorainetelt nõutavad kriteeriumid, aga ka toorainete vajalikud kogused. Tootearendus paneb paika ka võimalikud head tarnijad. Vastavaks tööriistaks on Hesburgeri toodete spetsifikatsioonid ning 2017. aastast alates hõlmab see lisaks kvaliteedi aspektidele ka eetilise ja vastutustundliku ettevõtluse faktoreid. Süsteem jälgib kõiki Hesburgeri määratletud nõudeid iga toote või tooraine omadustele.

Kõik kaupade tarnijad vastutavad oma toodete kvaliteedi ja vastutustundliku tootmise eest vastavalt toodete spetsifikatsioonidele. Hesburgeri kvaliteediauditite käigus keskendutakse uute toodete või toorainete tootmisprotsessidele. Selle eesmärk on tagada, et need kaubad vastavad toodete spetsifikatsioonides esitatud nõuetele.

Auditeid teostavad kvaliteedijuhtimise osakonna laborispetsialistid. Varasemalt keskenduti auditites toote kvaliteedile, kuid tänapäeval on auditid läinud põhjalikumaks ja neis arvestatakse ka vastutustundlikkuse aspekte.