Laiaulatuslik ümbertöötlemine

Iga päev friteeritakse Soome, Eesti ja Läti Hesburgeri restoranides taimeõli sees sadu kilogramme friikartuleid. Pärast kasutust viiakse taimeõli igast Soome, Eesti ja Läti Hesburgerist ümbertöötlusesse ja seda kasutatakse biokütusena. Biokütust kasutatakse muuhulgas laevakütuseks.

Õli kogutakse kokku võimalikult keskkonnasõbralikult: samad autod, mis toimetavad uue toormaterjali restorani, transpordivad vana õli ümbertöötlusesse, hoides seega ära ebavajalikke sõite.

Vastutustundlik vormiriietus

Alates 2014. aasta suvest kannavad Hesburgeri töötajad keskkonnasäästlikest materjalidest valmistatud vormiriietust, mille tootmisel on kasutatud eetilisi meetodeid. Vormiriietuse valmistamisel kasutame materjale, mis on tehtud pudelite ümbertöötlemise abil.

Ökodisain ja vanadest vormiriietest välimööbli komplektid

Kõik kasutuselt eemaldatud Hesburgeri vormiriided ja reklaammaterjalid on ümbertöödeldavad ja taaskasutatavad. Vanadest vormiriietest valmistatakse restoranidele välimööblit. Hesburgeri lippudest ja välireklaamiplakatitest, mida enam vaja ei ole, on ökodisaineri abil loodud ainulaadne ümbertöödeldud tootekollektsioon. Unikaalse disainiga tooteid kasutatakse preemiana ja on seetõttu Hesburgeri töötajatele motivatsiooniks.